آزمون ارشد دانشگاه آزاد

می دونم بی معرفتم

می دونم دیر به دیر آپ دیت می کنم

میدونم ...

بهونه ای ندارم فقط ببخشید

-----

برم سر اصل مطلب یه روز دیگه و یه آ.مون دیگه از انبوه آزمون های این کشور آزمون زده!!

این بار آزمون ارشد دانشگاه آزاد

خوب اگه برای این آزمون خوندید حتی یه روز خیلی براتون ناراحت شدم از ته قلبم میگم. یه جورایی ممکنه حق به حق دار نرسه و کسی که تلاش نکرده بتونه نتیجه بهتری بگیره که البته می تونید با این توجیه که شاید در طول تحصیلش زحمت خودش رو کشیده باشه از مشکلات این آرمون صرف نظر کنید.

اما من به شما میگم این قضیه رو از طرف شما حل میکنه ولی اون استاد محترمی که برای 80 تا سوال در سطح اطلاعات عمومی معماری 240 دقیقه وقت تعیین کرده چی می خواد بهمون بگه. خوب حدس هایی میشه زد ولی من فکر کنم باید با وجدانش کنار بیاد.

این بار سر آزمون به اطرافیام گفتم اگه من زود پاشدم روحیه خودتون رو حفظ کنید من عادت دارم زود ـزمون رو به سرانجام برسونم و طبق معموا بین 20 تا 25 دقیقه هم بیشتر طول نکشید که بلندشدم مراقب بهم گفت آقا شما بشینید بیسکوئیتتون رو بخورید تابیان کارتتون رو چک کنن!!!؟؟؟؟

ما هم موندیم تا نه طول کشید بعدم رفتم خونه فیلم نگاه کردم برای عصر هم باید بگم که آزمون اسکیس طبق معمول تحت شرایط زندگی در شرایط سخت برگدار شد.

بازم آزمون اسکیس رو صندلی دسته دار برگذار شد البته ما که گرگ بارون دیده بودیم فلاکس چایمون هم بردیم اما یه بنده خدا یی بدجور داشت حرس می خورد.

 

در مورد موضوع آزمون به نظرم باید اساتید موضوعاتی رو انتخاب کنن که در 4 ساعت قابل ارائع باشه البته حتما با نگاه به شیت ها متوجه میشن که در چه سطحی می تونن از این موضوع انتظار داشته باشن.

برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

آب و هوای علوم تحقیقات خوبه اونجا برید بهتره. از ما که گفتن بود.

"خوب باشید"

 

/ 1 نظر / 12 بازدید
شاهین

سپاس از اطلاعات مفیدتون.یه سوال داشتم.برای آزمون ارشد دانشگاه آزاد چه چیزهایی با خودمون سرجلسه ببریم و اینکه شانس قبولی در دانشگاه آزاد چقدره به نظرتون؟